yükleniyor

Blog

Sosyal Medya Uzmanlığı

Kimdir Bu Sosyal Medya Uzmanları, Ne İş Yaparlar?Sosyal Medya Uzmanı, kısıtlı veri ve argümanla kurum/markanıza Sosyal Mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran kişidir. Sosyal Medya Uzmanlığı gün geçtikçe daha  popü... » İncele.

Web Tasarım Fiyatları

Jest Ajans Web Tasarım FiyatlarıBu makalemizde sizlere Jest Ajans web tasarım fiyatları neye göre hesaplanır. Bu konudan bahsedeceğiz. Jest Ajans web tasarım müşterinin siteden beklentilerini belirler. En kaliteli web tasarım müş... » İncele.

Tarayıcı Uyumsuzluğu

Tasarım’da Tarayıcı Uyumsuzluğunun Sebepleri ve ÇözümüWeb siteleri bazen beklediğiniz gibi görünmeyebilir.- görüntüler açılmıyor olabilir- menüler yanlış yerde olabilir- metinler birbirine girmiş olabilirBunun nedeni Internet Exp... » İncele.

Web Tasarım Neler Kazandırır?

Yaşadığımız çağın en büyük gelişmelerinden biri olarak sayılan web tasarımı, internetin görsel yüzü olarak bilinmekle birlikte çoğu kişi ya da kurumun da tercihi haline gelmektedir. Özellikle doğru reklamla müşterilerinin ilgisini çek... » İncele.

Web Tasarım’da Renk Uyumu

Günlük hayatımızın her alanında renklerin önemi ve insan üzerindeki psikolojik etkileri çok büyüktür. Çünkü renkler insanları psikolojik ve fizyolojik olarak birçok alanda etkilemektedir. Web ve Grafik tasarımda da renklerin uyumluluğ... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!